Mūsu pakalpojumi

Lai Jūsu interneta projektos darbotos ar vēlamajiem rezultātiem, kas visbiežāk ir jaunu klientu piesaistīšana, ir nepieciešami arī mājas lapas optimizācija un interneta mārketinga kampaņa. Tieši tāpēc mēs specializējamies šajās 3 svarīgajās sfērās, lai Jūsu mājaslapa ne tikai izskatītos labi, bet arī sniegtu vēlamo rezultātu.

Par mums

Edevon ir inovatīvs uzņēmums, kas specializējas radošu risinājumu radīšanā, izstrādājot mājaslapas un logotipus, kā arī kvalitatīvas fotogrāfijas un tekstus. Edevon strādā ar dažādas sarežģītības projektiem. Edevon radošo speciālistu komandai neeksistē jēdziens „par sarežģītu”, nodrošināt visaugstāko kvalitāti jebkuram projektam – tā ir Edevon vizītkarte.

Edevon ir uzsācis darbību Eiropas līmenī, tādēļ uzņēmuma speciālisti nevis uzzina par jaunākajām web izstrādes tendencēm, bet tās rada. Edevon – tā ir radniecīgi domājoša komananda, kuru vieno mīlestība pret savu darbu, radošiem risinājumiem un pozitīvu rezultātu. Mēs esam ne tikai augstākā līmeņa speciālisti, bet arī entuziasti, kuri radoši, atbildīgi un uzmanīgi, izmantojot jaunākās tendences un idejas, realizēs jebkuru, pat šķietami neiespējamu projektu.

Edevon radošais portfelis sevī ietver, modernas mājaslapas, inovatīvas reklāmas stratēģijas un radošus firmas stila konceptus. Piedāvājam poligrāfijas, mājaslapu un interfeisa dizainu, uzņēmuma un produktu nosaukumu ģenerēšanu, jebkāda veida vides reklāmu, profesionālas fotosesijas un portfolio izveidi. Ir neiespējami iedomāties darbu web izstrādes un mārketinga jomā, ko Edevon speciālisti nevarētu paveikt visaugstākajā līmenī.

Edevon darbības pamatā nav tikai vienkārša produkta izstrāde, bet gan tieksme izstrādāt individuālus un efektīvus risinājumus Jūsu biznesa attīstībai, kas kalpos kā uzticams pamats komercdarbības attīstībai. Edevon nodrošina atbalstu katrā projekta realizācijas etapā. Iet uz priekšu, pilnveidoties un attīstīties – tā nav devīze, tas ir firmas dzīvesveids.

Mūsdienās izveidot savu mājaslapu ir pavisam vienkārši. Šis darbs ir tikai jāuztic īstiem savas nozares speciālistiem, kā rezultātā saņemsiet mājaslapu, kas strādā un gūst peļņu. Edevon speciālist zin, kā izveidot mājaslapas, kas dzīvos pilnvērtīgu dzīvi un gūs panākumus savā darbības sfērā. Firmas speciālistiem pa spēkam ir izstrādāt ne tikai vienkāršu mājaslapu, bet arī interneta veikalu vai liela mēroga portālu.

Edevon misija – izstrādāt Jūsu biznesa panākumu atslēgu. Mūsu speciālistu zināšanas un pieredze palīdzēs spert ne tikai pirmos soļus interneta vidē, bet arī kalpos kā garantija tam, ka šis ceļš būs arī viegls, produktīvs, veiksmīgs un izdevīgs.

Latvijas tirdzniecības un rūpniecībs kameras biedrs

Mēs strādājam ar

Kontakti

Vienmēr gaidīsim Jūsu zvanu vai vizīti!

Biroja adrese

SIA EDEVON
Lubanas iela 150b, Rīga, LV-1021

Kontakti

+371 28 357 412 - Viktors
+371 29 363 172 - Uldis

Rekvizīti

Reģ. Nr. 40103713160
Banka: AS Swedbank
Konts: LV88HABA0551037300947
SWIFT: HABALV2X

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi E-pasta adrese ir nepareiza
Lūdzu ievadiet savu ziņojumu